nejčastější dotazy

Spánek miminek
Jakým způsobem spánek řešíte? 
Spánek řeším holisticky, tzn. nezabývám se pouze spánkem během dne nebo noci, ale vším, co se spánkem souvisí. A toho je opravdu hodně! Budeme spolu řešit těhotenství, porod, šestinedělí, kojení, stravování, spánkové prostředí, návyky a rutiny a mnoho dalšího. Vše se ovlivňuje navzájem a v rodičovství neexistují rychlá řešení nebo zkratky. Vždy respektuji vývoj dítěte a pracuji s pojmem “biologicky normální spánek”. Nedělám spánkový trénink, žádné vyplakávání ani separace. Najdete u mě podporu a porozumění.
Kdy bude spuštěna rezervace telefonických konzultací?
Rezervace se spouští většinou jednou až dvakrát během čtvrtletí. Pokud nechcete, aby vám termín utekl, můžete ZDE zadat váš e-mail a já vás budu předem informovat. Konzultace rezervujete přes kontaktní formulář.
Jak dlouho se spánku věnujete a co máte za kvalifikaci?
Spánku se věnuji téměř tři roky a poslední rok velmi intenzivně, každý den, studuji dětský spánek. Mám dokončenou certifikaci Baby-Led-Sleep na kanadském institutu Isla-Grace a téměř dokončenou certifikaci Bebo Mia inc. Dále jsem studovala v USA na Institut of Pediatric Sleep, kde byl ale doporučován spánkový trénink, a proto jsem certifikaci ukončila. Pro více informací se můžete podívat na recenze nebo do sekce O mně.
Jak probíhá balíček konzultací?
Balíček konzultací se skládá ze dvou telefonických a dvou e-mailových konzultací. Na první telefonické konzultaci se poznáme a já se vás zeptám na otázky, které potřebuji doplnit k dotazníku a dalším materiálům, které mi předem zašlete. Po této konzultaci obdržíte souhrn s konkrétními úkoly a tipy pro zlepšení vaší stávající situace. Druhá telefonická konzultace probíhá přibližně za měsíc od té první. Na té už řešíme konkrétní situace a váš posun během prvního měsíce. Kdykoliv v průběhu 3 měsíců můžete využít e-mailové konzultace pro vaše dodatečné otázky. Balíček je naprosto individualizovaný, proto se vždy snažím, upravit vám ho na míru a v případě, že je to třeba, nabízím podporu navíc, např. formou zpráv přes WhatsApp.
Jak probíhá telefonická konzultace a pro koho je vhodná?
Telefonická konzultace probíhá online přes nástroj Zoom a trvá 45 minut. Před konzultací dostanete k vyplnění spánkové dotazníky, podle kterých budeme řešit vaše přání a potřeby. Telefonická konzultace je vhodná pouze pro stávající klienty.
Kde probíhá osobní konzultace?
Osobní konzultace jsou možné pouze v Jihomoravském kraji. Možností k setkání je více. Mohu přijet já za vámi nebo i vy za mnou domů. Nebo se můžeme setkat na půl cesty v příjemné kavárně. Cena se odvíjí od vašich požadavků a cestovného. Konzultaci předem časově neomezuji, ale nechávám ji plynout, pro váš klid.
Garantujete nějakým způsobem výsledek?
U mě garanci prospané noci nenajdete. S rodiči řeším potřeby jejich dítěte, upravujeme vše, co se spánkem souvisí, ale stále respektujeme dítě a jeho vývoj. Jelikož nepraktikuji spánkový trénink, pak vám nemohu nic slíbit. Přijde období, kdy to u vás bude o mnoho lepší, ale za pár měsíců to může být zase horší. Co vám mohu slíbit je, že budete vědět, proč se spánek zhoršil a jak s tím pracovat nebo zda to jen přečkat.

kontakt

Anna Ružičková

IČ: 10668365
DIČ: CZ9359083195
t: +420 607 098 566
e: [email protected]
přihlášení k newsletteru
Chcete být stále v obraze a mít nejnovější rady a užitečná doporučení stále po ruce? Odebírejte můj newsletter
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení 

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat? Napište mi, jsem tu pro vás.
Copyright © 2022 SPÁNEK MIMINEK Anna Růžičková | design by Greatex
usercartcrossmenuchevron-down