Konzultace

Nevíte si rady se spánkem vašeho děťátka? Neváhejte se na mě obrátit, zarezervovat si svůj termín konzultace a vše spolu probereme.

Ceník konzultací

S chutí do toho!

Individuální balíček

3999,-
  • Individuální poradenství na míru ve formě 2x zoom konzultace, 2x e-mailové konzultace a dalších materiálů.

Skupinová konzultace

899,- / hodina
  • Konzultace pro max. 6 maminek s podobným problémem. Individuální přístup na základě analýzy hloubkového dotazníku.

Mini e-mailová konzultace

699,-
  • Pro případ, že potřebujete nutně zodpovědět 1-2 otázky. Individuální přístup na základě analýzy hloubkového dotazníku.

Telefonická konzultace

1200,- / 45 minut
  • Pouze pro stávající klienty. Není určeno pro první konzultaci.

Často kladené otázky

Jakým způsobem spánek řešíte?

Spánek řeším holisticky, tzn. nezabývám se pouze spánkem během dne nebo noci, ale vším, co se spánkem souvisí. A toho je opravdu hodně! Budeme spolu řešit těhotenství, porod, šestinedělí, kojení, stravování, spánkové prostředí, návyky a rutiny a mnoho dalšího. Vše se ovlivňuje navzájem a v rodičovství neexistují rychlá řešení nebo zkratky. Vždy respektuji vývoj dítěte a pracuji s pojmem “biologicky normální spánek”. Nedělám spánkový trénink, žádné vyplakávání ani separace. Najdete u mě podporu a porozumění.

Kdy bude spuštěna rezervace telefonických konzultací?

Rezervace se spouští většinou jednou až dvakrát během čtvrtletí. Pokud nechcete, aby vám termín utekl, můžete ZDE zadat váš e-mail a já vás budu předem informovat. Konzultace rezervujete přes kontaktní formulář.

Jak dlouho se spánku věnujete a co máte za kvalifikaci?

Spánku se věnuji dva roky a poslední rok velmi intenzivně, každý den, studuji dětský spánek. Mám dokončenou certifikaci Baby-Led-Sleep na kanadském institutu Isla-Grace. Dále jsem studovala v USA na Institut of Pediatric Sleep, kde byl ale doporučován spánkový trénink, a proto jsem certifikaci ukončila. Během uplynulého půl roku jsem se spánkem individuálně pomohla více jak 1000 rodinám. Pro více informací se můžete podívat do sekce O mně.

Jak probíhá telefonická konzultace a pro koho je vhodná?

Telefonická konzultace probíhá online přes nástroj Zoom a trvá 45 minut. Před konzultací dostanete k vyplnění spánkové dotazníky, podle kterých budeme řešit vaše přání a potřeby. Telefonická konzultace je vhodná pro řešení méně závažných nebo méně komplikovaných problémů či situací. Ideální je například pro vaše ujištění a uklidnění. Po první konzultaci se však stáváte mým klientem a máte tedy možnost nadstandardních služeb a dlouhodobé spolupráce.

Kde probíhá osobní konzultace?

Osobní konzultace jsou možné pouze v Jihomoravském kraji. Možností k setkání je více. Mohu přijet já za vámi nebo i vy za mnou domů. Nebo se můžeme setkat na půl cesty v příjemné kavárně. Cena se odvíjí od vašich požadavků a cestovného. Konzultaci předem časově neomezuji, ale nechávám ji plynout, pro váš klid.

Garantujete nějakým způsobem výsledek?

U mě garanci prospané noci nenajdete. S rodiči řeším potřeby jejich dítěte, upravujeme vše, co se spánkem souvisí, ale stále respektujeme dítě a jeho vývoj. Jelikož nepraktikuji spánkový trénink, pak vám nemohu nic slíbit. Přijde období, kdy to u vás bude o mnoho lepší, ale za pár měsíců to může být zase horší. Co vám mohu slíbit je, že budete vědět, proč se spánek zhoršil a jak s tím pracovat nebo zda to jen přečkat.

Recenze klientů

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: