Konzultace

Nevíte si rady se spánkem vašeho děťátka? Neváhejte se na mě obrátit, zarezervovat si svůj termín konzultace a vše spolu probereme.

Ceník konzultací

S chutí do toho!

Mini e-mailová konzultace

229,-
  • Pro případ, že potřebujete nutně zodpovědět 1-2 otázky.

Telefonická konzultace

1200,- / 45 minut
  • 45 minut online konzultace přes nástroj Zoom k řešení vašich nejistot. Opět dostupné od září 2022!

Osobní konzultace

1459,- / hodina
  • po domluvě, pouze Jihomoravský kraj, 9 Kč/km

Individuální program

Po dohodě
  • Individuální poradenství na míru, návrh vám bude zaslán na e-mail.

Často kladené otázky

Jakým způsobem spánek řešíte?

Spánek řeším holisticky, tzn. nezabývám se pouze spánkem během dne nebo noci, ale vším, co se spánkem souvisí. A toho je opravdu hodně! Budeme spolu řešit těhotenství, porod, šestinedělí, kojení, stravování, spánkové prostředí, návyky a rutiny a mnoho dalšího. Vše se ovlivňuje navzájem a v rodičovství neexistují rychlá řešení nebo zkratky. Vždy respektuji vývoj dítěte a pracuji s pojmem “biologicky normální spánek”. Nedělám spánkový trénink, žádné vyplakávání ani separace. Najdete u mě podporu a porozumění.

Kdy bude spuštěna rezervace telefonických konzultací?

Rezervace se spouští většinou jednou až dvakrát během čtvrtletí. Pokud nechcete, aby vám termín utekl, můžete ZDE zadat váš e-mail a já vás budu předem informovat. Konzultace rezervujete přes kontaktní formulář.

Jak dlouho se spánku věnujete a co máte za kvalifikaci?

Spánku se věnuji dva roky a poslední rok velmi intenzivně, každý den, studuji dětský spánek. Mám dokončenou certifikaci Baby-Led-Sleep na kanadském institutu Isla-Grace. Dále jsem studovala v USA na Institut of Pediatric Sleep, kde byl ale doporučován spánkový trénink, a proto jsem certifikaci ukončila. Během uplynulého půl roku jsem se spánkem individuálně pomohla více jak 1000 rodinám. Pro více informací se můžete podívat do sekce O mně.

Jak probíhá telefonická konzultace a pro koho je vhodná?

Telefonická konzultace probíhá online přes nástroj Zoom a trvá 45 minut. Před konzultací dostanete k vyplnění spánkové dotazníky, podle kterých budeme řešit vaše přání a potřeby. Telefonická konzultace je vhodná pro řešení méně závažných nebo méně komplikovaných problémů či situací. Ideální je například pro vaše ujištění a uklidnění. Po první konzultaci se však stáváte mým klientem a máte tedy možnost nadstandardních služeb a dlouhodobé spolupráce.

Kde probíhá osobní konzultace?

Osobní konzultace jsou možné pouze v Jihomoravském kraji. Možností k setkání je více. Mohu přijet já za vámi nebo i vy za mnou domů. Nebo se můžeme setkat na půl cesty v příjemné kavárně. Cena se odvíjí od vašich požadavků a cestovného. Konzultaci předem časově neomezuji, ale nechávám ji plynout, pro váš klid.

Garantujete nějakým způsobem výsledek?

U mě garanci prospané noci nenajdete. S rodiči řeším potřeby jejich dítěte, upravujeme vše, co se spánkem souvisí, ale stále respektujeme dítě a jeho vývoj. Jelikož nepraktikuji spánkový trénink, pak vám nemohu nic slíbit. Přijde období, kdy to u vás bude o mnoho lepší, ale za pár měsíců to může být zase horší. Co vám mohu slíbit je, že budete vědět, proč se spánek zhoršil a jak s tím pracovat nebo zda to jen přečkat.

Recenze klientů

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: