Jak probíhají konzultace

Vítám vás na mých stránkách o spánku miminek! Pokud se chcete dozvědět informace o tom, jak probíhá konzultace se spánkovým specialistou, pokračujte ve čtení.

Konzultace

Online telefonická konzultace

Telefonická konzultace probíhá přes nástroj Zoom a trvá 60 minut. Před touto konzultací Vám bude zaslán e-mail s dotazníkem a temperamentovým testem. Tyto dokumenty musí být vyplněny 7 dní před konzultací. Celou hodinu si pak povídáme o tom, jak to u vás doma chodí, čemu nerozumíte, proč se dějí určité věci, jak vaše dítě reaguje apod. Dostanete ode mě doporučení, co u vás doma zlepšit ve spánku, režimu, rutinách, ale také například v jídelníčku vás nebo miminka. Po konzultaci vám do 2 pracovních dnů zašlu shrnutí a doporučení na Váš e-mail.

E-mailová konzultace

V den objednané konzultace ode mě dostanete dotazník a temperamentový test, který mi do druhého dne zašlete vyplnění zpět. Do prvního e-mailu mi napíšete všechny vaše pocity a vše, co byste chtěli změnit. Na základě těchto informací Vám do 2 pracovních dnů sepíši doporučení. Po 3 týdnech se opět spojíme, abychom probrali, zda u vás nastala změna, nebo doporučení potřebuje úpravu.

Individuální program

Pro vytvoření individuálního programu, mě prosím kontaktujte do e-mailu. Individuální program může být 14denní nebo měsíční, dle vašich problémů a preferencí. Program zahrnuje každodenní komunikaci přes e-mail nebo WhatsApp, spoustu materiálů o spánku, mnoho podpory a spoustu dalšího.

Osobní konzultace

Pro osobní konzultaci, mě prosím kontaktujte do e-mailu. Osobní konzultace probíhají pouze v Jihomoravském kraji!

Leave a Reply

%d bloggers like this: