Webináře

s Annou Ružičkovou

WEBINÁŘE 2022

V tomto roce se můžete přihlásit v období od února do listopadu hned na 10 tematických webinářů.
Každý webinář je kapacitně omezen a nebude se během tohoto roku opakovat. Nemusíte se zúčastnit v daný den a hodinu, přístup k webináři budete mít ještě týden po jeho uskutečnění.
V živé verzi máte možnost položení dotazů. Zakoupit je můžete jednotlivě nebo také polovinu či všechny za výhodnější cenu nebo s bonusem.

Citová vazba a emoce

Bezpečná citová vazba je jedno z největších témat rodičovství a samozřejmě souvisí i se spánkem. S emocemi to není jinak a jejich pochopení je velice důležité, hlavně v případě, kdy chcete dělat změny a máte z toho obavy. Probereme pláč, ale nejenom ten.

Termín:
27. 9. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0 - 4 roky

Probereme vše, co si s uspáváním dokážete spojit. Zaměříme se na spánkové asociace a také na prostředí, kde vaše dítě spí. Dám vám tipy na rutiny pro ty nejmenší, ale i pro batolata. Podíváme se na nejčastější trable s uspáváním napříč věkovou kategorií 0-4 roky.

Věk: 0 - 4 roky

Jeden z nejoblíbenějších webinářů o tom, jak pomoci dítěti s přesunem do vlastního spánkového prostoru, ať už jde o postýlku nebo již větší postel či vlastní pokojíček. Probereme společně ověřenou strategii, která pomohla už mnoha rodinám.

Věk: 6 měsíců - 4 roky

S posledním webinářem jsem byla naprosto spokojená a rozhodně se přihlásím na další. Děkuji.

Andrea Š.

#spanekmiminek

Sleduj mě a nic ti neunikne!

Žhavé novinky do emailu

Buďte první, kdo se dozví o nových termínech!

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: