Webináře

s Annou Ružičkovou

WEBINÁŘE 2022

V tomto roce se můžete přihlásit v období od února do listopadu hned na 10 tematických webinářů.
Každý webinář je kapacitně omezen a nebude se během tohoto roku opakovat. Nemusíte se zúčastnit v daný den a hodinu, přístup k webináři budete mít ještě týden po jeho uskutečnění.
V živé verzi máte možnost položení dotazů. Zakoupit je můžete jednotlivě nebo také polovinu či všechny za výhodnější cenu nebo s bonusem.

Jak funguje dětský spánek? Co je to spánková regrese a musím se jí bát? Proč se spánek změnil a dítě nespí? Proč se děti budí a do kdy je to v pořádku? Co můžu s nočním i denním probouzením dělat? To a mnoho dalšího se dozvíte na tomto webináři.

Termín: 31. 5. 2022 v 11:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Režim a rutiny pro děti ve věku 0-4 roky

Rutiny jsou velice důležitou součástí dětského života a často je my dospělí opomíjíme. Dnes se tedy dozvíte, jaké rutiny jsou pro děti vhodné, od novorozenců po starší batolata. Kdy a jestli vůbec začínat s režimem. Co jsou to bdělá okna a zda se držet tabulek a mnoho dalšího, včetně praktických tipů.

Termín: 7. 6. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Nejčastější spánkové trable během dne

Ať už se trápíte s přechodem na méně denních spánku, bojem při uspávání nebo magickými třicetiminutovkami, na tomto webináři zjistíte, co je normální, s čím můžete pracovat a jak na to. Probereme spánek v kočárku a šátku, potřebu vaší přítomnosti a také třeba změnu asociace.

Termín: 12. 7. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Nejčastější spánkové trable během noci

Časté noční probouzení, falešné usnutí, brzké ranní vstávání, bdělé okno během noci a cokoliv dalšího, co vás během noci trápí probereme na tomto letním webináři. Noci během rodičovství bývají náročné, pojďme je společně ulehčit.

Termín: 2. 8. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Výživa a spánek dětí

Výživa je se spánkem velice úzce spojena. Nebudeme rozebírat první příkrmy z pohledu nutričního specialisty, ale právě z hlediska spánku a toho, jak moc základní živiny a jejich nedostatek, může dětský spánek ovlivnit. Tématem tohoto webináře bude i výživa kojících maminek.

Termín: 30. 8. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Citová vazba a emoce

Bezpečná citová vazba je jedno z největších témat rodičovství a samozřejmě souvisí i se spánkem. S emocemi to není jinak a jejich pochopení je velice důležité, hlavně v případě, kdy chcete dělat změny a máte z toho obavy. Probereme pláč, ale nejenom ten.

Termín: 27. 9. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Q&A

Závěrečný webinář, kde se budete moci zeptat na veškeré vaše dotazy, které nebyly v průběhu zodpovězeny. Tento webinář bude mimořádně v délce 2,5 hodiny, aby se zvýšila pravděpodobnost zodpovězení co největšího počtu dotazů.

Termín: 1. 11. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Jak naučit dítě spát v postýlce nebo posteli? Jak poznám, že je dítě připravené na přechod do velké postele nebo svého pokoje? Jak dítě naučit usínat jinak než doposud? To a mnoho dalšího se dozvíte na tomto webináři.

Termín: 24. 5. 2022 v 16:30 hod.

Věk: 0-4 roky

Jak omezit denní nebo noční kojení? Jak kojení respektujícím způsobem ukončit? Jak změnit spánkovou asociaci kojení? Jak stále kojit do uspání, aby mohl uspávat i někdo jiný? To a mnoho dalšího se dozvíte na tomto webináři.

Termín: 17. 5. 2022 v 16:30 hod.

Věk: 1-4 roky

Temperament a vysoce citlivé dítě

Temperament a spánek je velice propojený. V momentě, kdy poznáte vaše dítě i z tohoto pohledu, můžete uzpůsobit jeho stravování, rutiny a činnosti, které jsou pro něj nejvhodnější. Speciálně se zaměřím na vysoce citlivé děti, u kterých spánek řeším nejčastěji.

Termín: 10. 5. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Všechny základní informace o dětském spánku, které potřebujete vědět, než se vám narodí miminko. Přihlaste se na webinář ZDARMA a pojďte si se mnou nastavit reálná očekávání od spánku miminka. Dozvíte se také techniky, kterými si můžete pomoci v těžkých situacích. Těším se na vás!

 

 

ZDARMA!

Termín: 27. 4. 2022

Věk: 0-4 měsíce

Spánkové regrese a separační úzkost

V dubnu se vrhneme na strašáka jménem spánková regrese. Projdu s vámi všechny regrese, které vás mohou potkat a také to, jak s nimi pracovat a nezbláznit se. V druhé části si promluvíme o separaci jako takové a s ní spojené separační úzkosti, se kterou se určitě setkáte.

Termín: 5. 4. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Bezpečnost
a spánkový prostor

Na březnovém webináři probereme vše, co se týká bezpečného spánku, a to ať už bude v postýlce, společné posteli nebo kdekoliv jinde. Čekají nás témata ideální teploty v místnosti a její osvětlení. A nevynecháme pak ani samostatný pokojíček, typy postýlek a jejich bezpečnost.

Termín: 8. 3. 2022 v 19:00 hod.

Věk: 0-4 roky

Jak funguje dětský spánek

Na prvním webináři tohoto roku se dozvíte vše o tom, jak dětský spánek funguje, jak se v průběhu vývoje mění a co je naprosto normální. Probereme také nejčastější mýty, co můžete očekávat a u čeho rozhodně zpozornět. Jaké jsou rozdíly dětského a dospělého spánku?

Termín: 8. 2. 2022 v 19:00 hod.

10 webinářů + bonus

Jestliže máte zájem o všech 10 webinářů a k tomu bonusový přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde se mnou budete mít možnost celých 10 měsíců diskutovat o čem bude potřeba, pak zakupte tuto variantu produktu. 

Omezená kapacita 

účastníků, nečekejte dlouho s objednávkou.

S posledním webinářem jsem byla naprosto spokojená a rozhodně se přihlásím na další. Děkuji.

Andrea Š.

#spanekmiminek

Sleduj mě a nic ti neunikne!

Žhavé novinky do emailu

Buďte první, kdo se dozví o nových termínech!

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: